İngilizce Konuşma Kursu

Kurs Başlangıç : 12 Haziran 2021  ( 8 hafta- 64 saat)
Kurs Bitiş :
1 Ağustos 2021
Ders gün ve saatleri: Cumartesi- Pazar (10.00-13.50)
Son Başvuru Tarihi : 10 Haziran 2021
Program Ücreti : 1800 ₺
İletişim :  itusemydy@itu.edu.tr  0212 251 13 29   
Online Kayıt : http://itusem.itu.edu.tr/online-kayit

Sınıf mevcudu, 13 katılımcı ile sınırlı tutulacaktır. 

  • Kurs çevrimiçi Zoom Platformu üzerinden gerçekleştirilecek olup  zoom ders giriş bilgileri katılımcılara mail yoluyla kurs başlangıç tarihi öncesinde iletilecektir.
  • Katılımcıların Orta Seviye (Intermediate) düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Katılımcıların öncelikle, kurs kayıt formunu doldurmaları, daha sonra Seviye Belirleme Sınavına katılmak için  itusemydy@itu.edu.tr mail adresiyle iletişime geçerek sınava katılım göstermeleri gerekmektedir.
  • Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarına göre kursa katılımı uygun bulunan katılımcılara kurs tarihi öncesinde bilgi verilecek ve katılımcıların kayıt işlemlerini tamamlamaları talep edilecektir. 

Genel Bilgi

İngilizce Konuşma Kursu, konuşma pratiğine ihtiyaç duyan ve günlük hayatta bu fırsatı bulamayan kişilere imkan sunma amacıyla planlanmıştır. Kurs online olarak gerçekleştirilecek olup, sınıf katılımcı sayısı 13’ile sınırlı tutulacaktır. Alanında uzman öğretim görevlilerimiz eşliğinde, katılımcıların konuşma kabiliyetlerinin geliştirilmesi, yeni kelimelerin öğrenilerek pratiğe dökülmesi ve katılımcılara faydalı bir öğrenme ortamı sunulması amaçlanmıştır.

Eğitmenler 

Program, İTÜ Yabancı Diller Yüksekokulu’nda görevli öğretim görevlileri tarafından yürütülmektedir.

İngilizce Konuşma Kursu