İTÜSEM BIM Eğitim Kayıt Formu

Ön kayıt için formu doldurunuz. Kesin kayıt için aşağıda verilen hesaba ücreti yatırdıktan sonra dekontunu itusem@itu.edu.tr adresine gönderiniz.
Eğitimin ne şekilde olmasını tercih edersiniz?

Eğitim yüz yüze gerçekleşirse katılma durumuzu belirtiniz?


Eğitim uzaktan gerçekleşirse katılma durumuzu belirtiniz?


Ödeme Şekli:
Eğitim bedeli nakit olarak ödenebilmektedir.

KAYIT BİLGİLERİ:

  1. Program Koordinatörlüğü gereken durumlarda program saatlerinde değişiklik yapabilir. Değişiklikler, katılımcılara önceden bildirilecektir.
  2. Yeterli başvurunun bulunmaması halinde programı açıp açmamak program koordinatörlerinin takdirindedir. Programın açılmamasına karar verilirse, katılım ücretleri iade edilir.
  3. Katılımcılar program başladıktan sonra programa devam etmeseler de program ücretinin tamamını ödemek zorundadırlar. Ödenmediği taktirde yasal yollara başvurulacaktır.
  4. Kesin kayıt için eğitim ücreti nakit olarak İTÜ Döner Sermaye Saymanlığı Türkiye Vakıflar Bankası TAO Maslak Şubesi 401 – 00158007301406721 nolu hesaba (IBAN: TR 4400 0150 0158 0073 0140 6721) yatırılmalıdır.
  5. Bankaya yapılan ödemelerde, katılımcı, program ismi, kaçıncı eğitim ve kaçıncı kur için ödeme yapıldığının yazılması zorunludur.
  6. Kesin kayıt için tüm ödemelerin dekontları, program başlamadan en geç 1 hafta önce e-posta ile ITUSEM'e (itusem@itu.edu.tr) ulaştırılmalıdır. Bilgilendirilmeyen banka işlemleri dikkate alınmayacaktır.
Kayıt Bilgilerini okudum ve kabul ettim